NAVIGAČNÍ SYSTÉMY

Digitální dotykový navigační systém vytvořený naší společností je naprosto jedinečný a odlišný od běžných digitálních dotykových navigací dodávaných konkurenčními firmami.

Tuto digitální dotykovou navigaci jsme vyvinuli primárně pro nákupní centra, obchodní domy, nemocnice a pro budovy s mnoha oddělenými místnostmi.

V základu obsahuje navigace 3D případně 2D mapu, interaktivní seznam, kde jsou přehledně řazeny jednotlivé místnosti, info boxy s popisy místností, případně logotypů a algoritmus nejkratší cesty, který po výběru konkrétního obchodu provede trasování. Důraz je dbán na přehlednost a kvalitní grafické zpracování. Navigační systém může také obsahovat jazykové mutace případně zvukový doprovod.

Hlavní změnou v digitální dotykové navigaci je její propojení s virtuální prohlídkou doplněné o interaktivní pohyblivé prvky (více v sekci virtuálních prohlídek). Všechny tyto softwarové novinky v oblasti digital signage nemusí být provozovány pouze na dotykových kioscích, ale mohou být také propojeny s webovými stránkami daného subjektu. Zákazník tedy má možnost prohlížet obchodní centrum ve formátu digitální navigace přímo na svém počítači a zároveň se v tomto obchodním domě virtuálně proházet a tedy i detailně prohlížet interiér nebo exteriér.

Obrovskou zajímavostí je možné vypracovaní i virtuálních prohlídek do všech místností v daném objektu, jako jsou například v obchodním centru interiéry jednotlivých obchodů. Zde může zákazník vstoupit přes virtuální prohlídky do konkrétního obchodu, potkat se s interaktivní osobou, (reálná osoba nebo animovaný průvodce) které ho provede místností, doporučí nákup určitého zboží a popřípadě provede "X" daných úkonů. Vše záleží na místě a požadavcích našeho zákazníka.

Troufáme si říci, že naše digitální dotyková navigace je na pomyslné špici toho nejlepšího v této softwarové oblasti. Přesvědčte se sami na našem videu nebo si domluvte osobní schůzku s naším obchodním zástupcem.

+420 515 532 641
Naše operátorka je Vám k dispozici v době od 8h do 16h v pracovní dny.

REFERENCE

vasenaroky
hitradio avangard-nabytek
eroticcity club007
casradio gemoney
vybersito zfpa
vytopna csas
aaaauto technicalmuseum
ceskapojistovna moraviamusicfest
aktin divadlobolkapolivky
veselapujcka
armypark himalayaherbals
championship prestigemodels
institutbeauty mpu

FOTOGALERIE

fotka.png, 42kB
fotka.png, 42kB
fotka.png, 42kB
fotka.png, 42kB
fotka.png, 42kB
fotka.png, 42kB

DOPORUČENÉ KIOSKY PRO NAVIGAČÍ SYSTÉM

KIOSEK DUPLEX

duplex.png, 21kB

Typ: Vnitřní
Váha: od 80 kg
Materiál:
Lakovaná ocel, hliník
LCD: 32”, 42” , 55”

od 6 000 €

KIOSEK VENUS

venus.png, 16kB

Typ: Vnitřní
Váha: od 80 kg
Materiál:
Lakovaná ocel, hliník
LCD: 32”, 42” , 55”

od 3 000 €

KIOSEK VISTA

vista.png, 22kB

Typ: Vnitřní
Váha: od 80 kg
Materiál:
Lakovaná ocel, hliník
LCD: 32”, 42” , 55”

od 3 000 €