Digitální reklama Brno
— OC LETMO

Provozujeme reklamní plochy na těch nejexkluzivnějších místech v Brně. Nedílnou součástí naší vizuální reklamy je i zvukový doprovod, ve spojení se strategickým umístěním tvoří tento koncept efektivní a moderní způsob propagace.
Na LCD lze přehrát statický obrázek, 2D/3D animované/natáčené video se zvukem/bez zvuku.
Obrovskou výhodou digitální reklamy je úspora času, finančních prostředků a okamžitá (bezplatná) aktualizace reklamních spotů.
V OC LETMO Vám
aktuálně nabízíme
  • 3xLCD obrazovky ve velikosti 82''
  • Umístění obrazovek je v Nádražní ulici č. 681/2a
  • Provozní doba je garantováni min. od 6:00 do 21:00
  • Reklama má vizuální i zvukovou stopu
  • Rozlišení obrazovky je 1080x1920px ve formátu 9:16
Digitální reklama naší společnosti se ubírá zcela novým směrem. Naším cílem je používat nejnovější digitální technologie s kreativním pojetím v oblasti marketingu. Digitální reklama se stává nedílnou součástí naší civilizované společnosti. Úspora času, finančních prostředků, možnosti okamžitých změn v reklamě či zapojení ostatních lidských vjemů. Toto je budoucnost marketingu. V blízké budoucnosti tato technologie předčí všechny jiné "papírové" reklamy. Důkazem je obrovský rozmach internetu. V minulosti nedostupný, nyní oblíbený zdroj informací a stále vyhledávaný v oblasti reklamních sdělení. Do reklamní kampaně zapojíme všechny smysly potencionálního zákazníka. Dotykové systémy, kamery, on-line komunikace a mnoho jiného Vám zaručí originální kampaň. Právě Vy můžete vyzkoušet digitální reklamní kampaně ve stylu 21. stolení za použití již zmíněných technologií od naší společnosti. Navrhneme, naprogramujeme a spustíme. Pro Vás jednoduché a pro nás zábavné.
OC Letmo
OC elan