01
SOFTWARE

Vyvinuli jsme unikátní aplikaci pro úřední desku. Máme plnou interní kontrolu nad systémem i operačním systémem obslužného počítače. Mimo standardní SW pro úřední desku nabízíme i modifikované varianty aplikace. Systém je robustní, zálohovaný na několika úrovních a vysoce zabezpečený proti externím útokům.

02
HARDWARE

Vysoce kvalitní a naddimenzovaná zařízení, určená pro instalaci na zeď nebo samostatně stojící ve velikostech od 24" – 55". Realizujeme instalace venkovní i vnitřní nebo kombinované. Dodáváme špičková zařízení, která postupně testujeme a vylepšujeme již 10. rokem. Zařízení jsme schopni dodat v různých konfiguracích: barva, velikost, kvalita monitoru, umístění, apod.

03
SERVIS

V rámci záruky, ale i pozáruky držíme základní díly skladem. Reakční doba servisu je velmi rychlá. Výpadky SW řešíme operativně vzdáleným přístupem, kdy lze drtivou většinou problémů takto odstranit. U HW problémů vyjíždíme z pravidla do 48h od nahlášení. Náš systém neustále monitoruje panel i aplikaci a ihned hlásí případné problémy.

04
PODPORA

Zařízení se stalo důležitým nástrojem úřadu nebo organizace a nabízíme pozáruční servis desky, kdy dále ručíme za provoz zařízení. Objednavatel platí kvartální platbu za tuto službu a o nic dalšího se nestará. Podpora plně kryje software i hardware desky a v případě potřeby se nahrazují vadné díly (nebo celky) ze skladového kusu, který je vždy v tomto režimu připraven pro náhradu.

Výběr dotykových panelů pro
elektronické úřední deseky

THOR
  • Venkovní umístění
  • Samostatně stojící
  • Velikost od 32" do 55"
Cena od
104 291 Kč bez DPH
Více o panelu
THOR double
  • Venkovní umístění
  • Samostatně stojící
  • Velikost od 49" do 55"
Cena od
198 359 Kč bez DPH
Více o panelu
WALLo
  • Venkovní umístění
  • Závěsné zařízení
  • Velikost od 32" do 55"
Cena od
62 700 Kč bez DPH
Více o panelu

Realizace elektronických
úředních desek

TŘEBÍČ
INSTALACE EÚD
2018
Kombinovaná instalace závěsného zařízení v průchodu na zeď a samostatně stojícího zařízení, ale umístěného za skleněnou výlohu úřadu. V tomto režimu jsme museli řešit přenos ovládání panelu „skrz“ představené sklo stěny budovy. Jedná se úspěšný projekt, který navázal další spoluprací v režimu pozáručního servisu a garance provozu obou desek.
LIBEREC
INSTALACE EÚD
2021
V rámci projektu se jednalo o dvě identické závěsné venkovní desky umístěné na budovu radnice. V této konfiguraci jsme naplno otestovali možnosti našeho SW, kdy se jednalo o lokální instalaci přímo do panelů a její provoz v uzavřené síti úřadu. Byl zde zásadní požadavek na bezpečnost provozu a komunikace s externími zdroji úřední desky. Jedná se o úspěšný projet, který běží od ledna 2021 a aktuálně probíhá komunikace o pořízení třetího, tentokrát plně informačního panelu.