Kontakty společnosti

emam. s.r.o.
Poříčí 2466/30
67801 Blansko
Česká republika
E-mail:
Web: www.emam.cz
IČ: 29284414
DIČ: CZ29284414
Společnost je vedená
u Krajského soudu v Brně, spisová značka: C 70964.
Banka: Komerční banka a.s.
Číslo účtu: 43‑9976620237/0100

MARTIN
DVOŘÁČEK

Jednatel společnosti
+420 778 008 815
dvoracekm@emam.cz

MARTIN
SAMEŠ

Programátor
sames@emam.cz

JULIE
ČERMÁKOVÁ

Grafický designer, UI
cermakovaj@emam.cz

Společnost emam s.r.o.

Historie založení společnosti sahá do roku 2011, kdy jsme začali realizovat informační, reklamní a navigační systémy. Velmi rychle jsme pochopili potřeby digitalizace státní správy a samosprávy, kdy jsme připravili první návrhy elektronických úředních desek.

Aktuálně máme realizovány stovky různých úředních desek, informačních panelů nebo samostatných kiosků po celé ČR, ale i ve státech Evropské unie.

OD MALÉ ZAKÁZKY
PO SLOŽITÉ INSTALACE

Jsme schopní realizovat malou zakázku, např. o jednom informačním panelu, ale i velké a složité instalace. Realizovali jsme např. dodávky pro mikroregiony, kde bylo v jedné akci instalováno několik desítek kusů desek pro samostatné obce nebo města v této výzvě.

SPOLUPRÁCE
SE ŠKODA AUTO

Naše infopanely jsou např. ve spolupráci se ŠKODA AUTO na letišti Václava Havla v Praze nebo v muzeu ŠKODA v Autostadtu v Neměcku nebo jsme v jiné zakázce osadili panely pro nábor budoucích inženýrů do ŠKODA AUTO na technické vysoké školy v ČR.

PRONÁJEM ELEKTRONICKÝCH
ÚŘEDNÍCH DESEK

Nově jsme jako první v ČR začali nabízet pronájem elektronických úředních desek, kdy tento program je svojí cenou a parametry služby velmi atraktivní pro menší obce nebo města. Umožňuje efektivně řídit finanční toky na tato zařízení, kdy se nemusí panel kupovat, ale je pouze v pronájmu.

DISPONUJEME VLASTNÍM
VÝVOJÁŘSKÝM TÝMEM

Disponujeme vlastní výrobní a skladovou halou v Blansku. Vyvinuli jsme robustní a bezpečné softwarové prostředí aplikace, která obsluhuje panely. Disponujeme vlastním vývojářským týmem, který systém neustále vyvíjí.