Reference

Filtr:
DUBŇANY
INSTALACE EÚD
2018
Zajímavá instalace venkovního a samostatně stojícího panelu, který je v oboustranném provedení. Jedná se o jediný panel s úřední deskou, které město má k dispozici a tak po skončení záruky bylo naplánováno prodloužení garance provozu.
TÁBOR
INSTALACE EÚD
2021
Pilotní projekt elektronické úřední desky pro město Tábor. Panel neplní žádnou sdílenou funkci, např. s kulturním nebo turistickým životem. Město disponuje dalším panelem, který toto zohledňuje a tak instalovaný panel řeší samostatně úřední desku.
FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM
INSTALACE EÚD
2018
Nahrazení původního zdroje dat z Vismo na spisovou službu VERA. Systém dočasně ještě vybírá data z RSS feedu, ale je duálně připraven nový zdroj dat. Po dokončení nastavení na úřadě se data začnou vybírat přímo z webové služby nového systému.
HRUŠOVANY
INSTALACE EÚD
2019
Pokračování úspěšného projektu, kdy jsme navázali po skončení záruční doby zařízení na pozáruční servis. Realizována nová aplikace vč. plné garance provozu panelu na dalších pět let. Mimo data z úřední desky jsou dostupné kompletní informace o městě vč. jeho kulturních akcí.
ORLOVÁ
INSTALACE EÚD
2018
Po skončení garance provozu jediné fungující úřední desky se město rozhodlo pokračovat v garanci provozu na dalších pět let. V rámci projektu byla instalována nová aplikace vč. nových a vylepšených funkcí. Na panelu jsou dostupné informace i pro městské části nebo kulturní akce.
STRAKONICE
INSTALACE EÚD
2019
Pokračování úspěšného projektu, kdy jsme navázali po skončení garance provozu zařízení na pozáruční servis. Byla nainstalována nová aplikace na všechna tři zařízení. Jedno zařízení je plně nadále servisováno pro případ problémů.
TŘEBÍČ
INSTALACE EÚD
2018
Kombinovaná instalace závěsného zařízení v průchodu na zeď a samostatně stojícího zařízení, ale umístěného za skleněnou výlohu úřadu. V tomto režimu jsme museli řešit přenos ovládání panelu „skrz“ představené sklo stěny budovy. Jedná se úspěšný projekt, který navázal další spoluprací v režimu pozáručního servisu a garance provozu obou desek.
LIBEREC
INSTALACE EÚD
2021
V rámci projektu se jednalo o dvě identické závěsné venkovní desky umístěné na budovu radnice. V této konfiguraci jsme naplno otestovali možnosti našeho SW, kdy se jednalo o lokální instalaci přímo do panelů a její provoz v uzavřené síti úřadu. Byl zde zásadní požadavek na bezpečnost provozu a komunikace s externími zdroji úřední desky. Jedná se o úspěšný projet, který běží od ledna 2021 a aktuálně probíhá komunikace o pořízení třetího, tentokrát plně informačního panelu.
ŠKODA AUTO
LETIŠTĚ RUZYNĚ
2019
Pro ŠKODA AUTO jsme dodali digitální informační panely. Instalace je na všech třech terminálech Letiště Václava Havla a rovněž je umístěn v pavilonu ŠKODA AUTO ve městě Wolfburg, v muzeum Autostadt. Interaktivní 4K panel s dotykovou vrstvou, která je prakticky neviditelná a zároveň bezrámečková. Panel je uzpůsoben klientovi na míru a usazen vždy do specifického prostředí nebo podesty s autem.
ŠKODA AUTO
VYSOKÉ ŠKOLY
2020
Pro ŠKODA AUTO jsme, jako návazný projekt dodali dalších 7x digitálních informačních panelů pro instalace na technické univerzity v České republice. Jedná se o podobnou konfiguraci panelů, jako v projektu letiště Praha jen s rozdílem v kvalitě monitorů.
MAS
ZLATÁ CESTA A ČESKÝ LES
2020
Spolupráce započala v roce 2019, kdy jsme pro město Tachov realizovali dodávku dvou vnitřních informačních panelů (zámek a informační centrum). Ve druhé fázi bylo instalováno pro města a obce v okresu Tachov a Domažlice 10 různých typů informačních panelů nebo elektronických úředních desek. Následovala třetí fáze, kdy další tři obce na německé straně (součást tohoto spolku) šli po stopách ČR a objednali i pro sebe interiérové informační panely. Celá spolupráce se nadále rozvíjí a na ČR stranu byl nově dodán další panel pro další obec v rámci spolku. Jedná se o mezinárodní spolupráci s dobrými výsledky a potenciálem rozvoje.
KOHOUTOVICE
INSTALACE EÚD
2020
Nový projekt pro městskou část Brno Kohoutovice, s požadavkem na efektivní komunikaci úřadu s občany. Cílem bylo získat bezúdržbový a stabilní nástroj pro prezentaci dat úřední desky a zároveň komunikovat nonstop s občany všechno důležité.
BUČOVICE
INSTALACE EÚD
2021
První podobný projekt tohoto typu pro město Bučovice a hned v ne zcela typické konfiguraci. Panel je totiž vyroben v nerezovém provedení, které často v realizacích nepoptává. Panel mimo dat pro úřední desku obsahuje zároveň informace o úřadu samotném i kultuře ve městě a okolí.
BROUMOUV
INSTALACE EÚD
2021
Pilotní projekt pro město Broumov, kdy byla nově instalována úřední deska pro efektivní komunikaci úřadu s občany. Cíl byl získat bezúdržbový a stabilní mechanizmus pro prezentaci dat úřední desky a zároveň sdělením pro občany formou samostatné prezentace nebo odkazu na web. Jsou zde k nalezení i jízdní řády.
CTIBOŘ
INSTALACE EÚD
2021
V návaznosti na úspěšný projekt MAS Zlatá cesta a Český les bylo vypsáno VŘ pro obec Ctiboř, která tímto získala svoji elektronickou úřední desku. V rámci projektu byla instalována nová aplikace s vylepšenými funkcemi. Na panelu jsou dostupné informace i o obci a okolí.